fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Zmarł nasz kolega Władysław Bogacki

Z głębokim smutkiem informujemy, że dziś rano odszedł od nas na zawsze Kol. Władysław Bogacki (1939-2020). Człowiek – instytucja, Nasz Przyjaciel, Druh i Towarzysz, wieloletni opiekun budynku Rady Wojewódzkiej SLD na Beliniaków w Lublinie, niemalże do samego końca oddany swojej pracy. Władku Cześć Twojej Pamięci!

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 18 czerwca o godz. 10 od Mszy Żałobnej w kościele św. Agnieszki w Lublinie (ul. Kalinowszczyzna), a następnie po przejeździe do wsi Chwałowice (pow. stalowowolski), zakończą pochówkiem zmarłego na tamtejszym cmentarzu parafialnym o godz. 13.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem